Clubkampioenschappen

Interne Competitie

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats Beste jeugdlid
2011-2012 Harry Szöke Cees van Gils Quinte Stout Marnix van der Meulen
2012-2013 Cees van Gils Jordi van Zanden Gideon Boekenoogen Bart Steenks
2013-2014 Cees van Gils Jordi van Zanden Gideon Boekenoogen Jesse de Wijs
2014-2015 Lars van Wageningen Jordi van Zanden Jesse de Wijs Jesse de Wijs
2015-2016 Jordi van Zanden Lars van Wageningen Harry Szöke Metten de Lange
2016-2017 Jordi van Zanden Lars van Wageningen Harry Szöke Marijn Koot

Najaarscompetitie (Jeugd)

Groep 1

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats
2010-2011 Bart Steenks Max Besems Niek Sies
2011-2012 Bart Steenks Mart Giesbergen Marnix van der Meulen
2012-2013 Bart Steenks Marnix van der Meulen Metten de Lange
2013-2014 Bart Steenks Jelmer van der Velde Jesse de Wijs
2014-2015 Jesse de Wijs Bart Steenks Jelmer van der Velde
2015-2016 Stijn Melessen Eric de Haan Kyomi Willems
2016-2017 Marijn Koot Kyomi Willems Colin Yim, Daan Roovers & Luuk van Empel

Groep 2

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats
2013-2014 Colin Yim Daan Roovers Jesse van Doorne
2014-2015 Jesse van Doorne Pieter Vleeming Doede Wissink &
Hannah van der Velde
2016-2017 Yan Talsma Quinten The Cas van Doorne

Voorjaarscompetitie (Jeugd)

Groep 1

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats
2011-2012 Bart Steenks Jelmer van der Velde Marnix van der Meulen
2012-2013 Jesse de Wijs Marnix van der Meulen Bart Steenks
2013-2014 Jesse de Wijs Bart Steenks Metten de Lange
2014-2015 Jesse de Wijs Jelmer van der Velde Metten de Lange
2015-2016 Kyomi Willems Marijn Koot Colin Yim
2016-2017 Marijn Koot Colin Yim Daan Roovers

Groep 2

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats
2012-2013 Daan van der Linden Achraf Afassi Sebas van Vught
2013-2014 Colin Yim Daan Roovers Jesse van Doorne
2014-2015 Stijn Melessen Pieter Vleeming Olivier Melessen
2016-2017 Elof Henckes Rose Ayach, Quinten The & Cas van Doorne

Snelschaakcompetitie (Jeugd)

Seizoen Kampioen 2de plaats 3e plaats
2014-2015 Jesse de Wijs Daan Roovers Jelmer van der Velde
2015-2016 Daan Roovers Stijn Melessen Floyd Frerejean

Jubileumkampioenen

Jubileumkampioenen
Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats Beste Jeugdspeler
2014 (5 jarig bestaan) Cees van Gils Harry Szöke Lars van Wageningen Jesse de Wijs

Open Kampioenschappen

 Het Oosterhouts Kampioenschap Schaken

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats Beste Jeugdspeler
2010-2011 Eric de Moor Cees van Gils Harry Szöke Jordi van Zanden
2011-2012 Cees van Gils Eric de Moor Lars van Wageningen Noah Smit
2012-2013 Eric de Moor Lars van Wageningen Rens Melsen Bart Steenks
2013-2014 (OOST) Joost Sips (D4) Frans van Gils (D4) Lars van Wageningen
2014-2015 Jesse de Wijs Cees van Gils Jordi van Zanden Jesse de Wijs
2015-2016
2016-2017  Lars van Wageningen Marijn Koot Harry Szöke Marijn Koot

Het Oosterhouts Kampioenschap Rapidschaken

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats Beste Jeugdspeler
2011-2012 ?? ?? ?? ??
2012-2013 Eric de Moor Cees van Gils Harry Szöke Bart Steenks
2013-2014 Cees van Gils Harry Szöke Jordi van Zanden Jesse de Wijs
2014-2015 Bas Buytenhek Jordi van Zanden Lars van Wageningen Jesse de Wijs

Het Oosterhouts Kampioenschap Snelschaken

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats Beste Jeugdspeler
2011-2012 ?? ?? ?? ??
2012-2013 Eric de Moor Cees van Gils Harry Szöke Jesse de Wijs
2013-2014 Eric de Moor (HMC) Lars van Wageningen Bas van Loon Jesse de Wijs
2014-2015 Lars van Wageningen Cees van Gils Jordi van Zanden Jesse de Wijs

Het Oosterhouts Jeugdkampioenschap Schaken

Seizoen Kampioen  2de plaats 3e plaats
2013-2014 Luc Rombouts (D4) Jesse de Wijs Metten de Lange
2014-2015 Jesse de Wijs Sander Nooyens (Raadsheer) Thijs van Opstal (Raadsheer)
2015-2016 Joppe Raats (Brasschaak) Jesse de Wijs Colin Yim
2016-2017 Joppe Raats (Brasschaak) Jesse de Wijs Donald Bötticher (Drie Torens)

 

Leeftijdscategorie AB C D E F
2014-2015 Jesse de Wijs Jelmer van der Velde Sander Nooyens (Raadsheer) Thijs Broeders (Raadsheer) Olivier Melessen
2015-2016 Jesse de Wijs Daan Roovers Joppe Raats (Brasschaak) Rose Ayach Donald Bötticher (SV Waalwijk)
2016-2017 Jesse de Wijs Kyomi Willems Joppe Raats (Brasschaak) Donald Bötticher (Drie Torens) Elof Henckes

Het Oosterhouts Kampioenschap Zomerschaken

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats Beste Jeugdspeler
2012 Dick Snijders (D4) Harry Szöke Jordi van Zanden Huub Martens (Staunton)
2013 Cees van Gils Harry Szöke Dick Snijders (D4) Jesse de Wijs
2014 Cees van Gils Jordi van Zanden Dick Snijders (D4) Jesse de Wijs

Jeugdteamtoernooi

Seizoen Kampioen 2e plaats 3e plaats
2014-2015 Raadsheer A Rode Lopers A Raadsheer B
Sander Nooyens, Robbe Nooyens & Jarne Nooyens Jesse de Wijs, Bart Roovers & Sara Smit Thijs Broeders, Thijs van Opstal, Daan Broeders & Matt Voeten
2015-2016 Rode Lopers A Baronie A Rode Lopers B
Jelmer van de Velde, Daan van de Linden en Bart Roovers
Gideon Deijkers, Levi Martens & Nolan Martens Stijn Melessen, Pieter Vleeming & Floyd Frerejean

Bijzondere prestaties:

Oud-Bestuursleden:

  • Rens Melsen (Bestuurslid, 2010-2012)
  • Lars van Wageningen (Secretaris, 2012-2015)
  • Henk Janssen (Bestuurslid, 2009-2014)
  • Bas Buytenhek (Voorzitter, 2009-2016)
  • Harry Szöke (Secretaris, 2009-2012, Penningmeester, 2009-2015)
  • Rik Stark (Secretaris, 2015-2016)

Oprichters:

  • Sjo Smeets
  • Bas Buytenhek
  • Henk Janssen
  • Harry Szöke

Rode Loper (van het jaar):

  • Rens Melsen (2010)
  • Ruben de Wit (2013)
  • Eva (2014)
  • Lars van Wageningen (2016)

Rode Lopertje (van het jaar):

  • Jesse de Wijs (2010)
  • Jason de Wijs (2010)